#1 Povedačky o nosení 🎬🎙💬 s Adrianou a Jurajom Kemkovcami ❤️

Doma nám stále vládla vianočná nálada a atmosféra aj keď už bol nový rok. Môj pracovný kútik naďalej okupoval náš nádherný a voňavý vianočný stromček.

V takej, viac sviatočnej ako pracovnej, nálade som si sadla k môjmu pracovnému stolu, dočasne presťahovanému do spálne a išla pracovať. Príliš mi to nešlo. A ani som to nejak nesilila. A v tom prišiel nápad! „Wow, to by bola pecka, úžasné!“ povedala som si.

Lenže hneď na to prišli samozrejme aj obavy. O čom to rozprávam? (teda píšem 🙂 )

Len tak, z čista jasna, mi napadlo, že by som mohla robiť rozhovory o nosení so známymi osobami. Veď už mám za sebou množstvo živých vysielaní na mojich sociálnych sieťach, rozbehnutý seriál Rozhovory s odborníkmi, tak prečo neurobiť aj niečo „ľahšie“, čo bude viac zábavné, no zároveň aj povzbudzujúce a inšpiratívne?

No a potom tie obavy, strach„To myslíš vážne?“, „Kto zo známych osobností by tak s Tebou robil rozhovor?“, „Aj keby sa niekto našiel, to nezvládneš, to nie je len tak.“ a množstvo ďalších pochybností sa mi vyrojilo v hlave. A ja som na pár minút ten nápad hneď aj zavrhla. Je to blbosť, to nemôže vyjsť.

Po pár minútach som si však povedala, že kašlem na všetky tieto strachy. Aspoň to vyskúšam! A až keď sa nikto nenájde, až potom môžem povedať, že je to nereálne, že na to nemám.
Tak! Idem do toho! A opäť ma chytila eufória a nadšenie z môjho nového projektu a začala som o ňom snívať 🙂

Samozrejme, nie len snívať, ale aj som pre to urobila potrebné kroky. A tak je tu, môj ďalší vysnívaný projekt, ktorý som po naozaj dlhom uvažovaní, tesne pred spustením 1. dielu, nazvala Povedačky o nosení.

Verím, že sa Ti budú páčiť, že sa pri každej časti zabavíš a nielen to! Verím, že to bude pre Teba zároveň aj povzbudzujúce a motivujúce 🙂

Prvú časť som odvysielala v stredu 20.1.2021 a myslím, že sa tým, ktorí sledovali naživo, veľmi páčila a že mala úspech. Som z toho nesmierne šťastná a som vďačná aj mojim hosťom, že pozvanie prijali. Ak si túto 1. časť nevidela, čítaj ďalej – dočítaš sa, kto bol mojím hosťom, o čom sme sa rozprávali a na záver nájdeš aj záznam z tohto vysielania.

Povedačky o nosení budem vysielať vždy 3. stredu v mesiaci, vždy s iným hosťom a verím, že vždy to zábavné, príjemné a inšpiratívne ♥

Hosťami tejto časti sú:

 • Adriana Kemka - moderátorka, foodbloggerka a autorka knihy "Malou vidličkou"
 • Juraj Kemka - divadelný, filmový a dabingový herec
 • rodičia 2 úžasných chlapcov
 • Adričku nájdeš na IG ako @adrikemka
 • Juraja nájdeš na IG ako @juraj.kemka

Som veľmi rada, že mojimi úplne prvými hosťami v tomto seriáli boli práve títo dvaja úžasní ľudia 🙏🏻 Rozprávalo sa mi s nimi veľmi príjemne a dúfam, že aj im so mnou 🙂

Ak Ťa zaujala Adričkina kniha Malou vidličkou, môžeš si ju kúpiť TU.

O čom sme si v našich povedačkách povedali?

 • Či nosili svojich oboch synov
 • Od kedy a ako dlho ich nosili
 • Aké nosiace pomôcky využívali
 • Či nosil aj Juraj, či chcel nosiť sám od seba a aký má postoj k noseniu detí
 • O projekte Domov na mame, ktorého bola Adri súčasťou
 • Či si ich starší syn Šimonko ešte pamätá na nosenie
 • O znakovaní
 • Či im nosenie chýba alebo sú radi, že je toto obdobie už za nimi
 • O dojčení pri nosení

 

Naše povedačky s Kemkovcami si môžeš pozrieť tu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Som sprievodkyňa žien-matiek. Som im inšpiráciou a pilierom na ich ceste materstvom. Som liečením pre pokryvené materstvo tejto doby a učím ženy-matky vedomému materstvu.  Zameriavam sa nielen na deti, ale aj na ženy-matky a robím to cez viaceré oblasti - dojčenie, nosenie detí, vedomé materstvo, aromaterapiu, zelené potraviny, osobný rozvoj či podnikanie. Som autorka e-booku Ako si vybrať tú správnu šatku pre novorodenca? a online kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne . Pomáham maminkám uľahčiť si starostlivosť o bábätko, nosiť zdravo, pohodlne a užívať si ten krásny vzťah s bábätkom. Pretože materstvo môže byť naozaj nádherné a napĺňajúce ♥ Môj príbeh si môžeš prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.