Konzultácie a poradenstvo

Nemusíš byť na to sama. Nie je hanba požiadať o pomoc či poradiť sa s niekým. Práve naopak - tým dávaš najavo, že už to, čo Ti momentálne nevyhovuje, už tak nechceš mať a chceš sa posunúť inam, do stavu, kde Ti bude lepšie a príjemnejšie 🙂

Poradím Ti v oblasti nosenia detí, dojčenia,materstva... aby Ti to všetko šlo ľahko, bez bolesti, efektívne a aby si si mohla užívať materstvo so (s)pokojnejším bábätkom.

Si tá najúžasnejšia maminka pre svoje dieťatko, drahá žena. Vieš to? Všetky odpovede máš v sebe a vo svojom vnútri veľmi dobre vieš, čo a ako máš (ne)robiť, aby to pre Teba a Tvoje dieťatko bolo naj. 

Ja neviem, čo je práve pre Teba a Tvoje dieťatko naj. Nebudem Ti ani dávať rozkazy, čo máš ako urobiť, aby to bolo ideálne. Avšak viem, že niekedy sa nám tie odpovede, ktoré máme v sebe, ťažko hľadajú. Viem, že sa potrebujeme zdieľať s inými ženami. Že niekedy potrebujeme získať nadhľad, potrebujeme povzbudiť, nasmerovať, potrebujeme počuť láskavé slová či iný uhol pohľadu.

A to Ti s láskou a radosťou viem poskytnúť. Viem sa na Teba naladiť, navnímať si Ťa, byť v ten daný moment iba pre Teba, podporiť Ťa, nasmerovať, pozdieľať moje skúsenosti - ako dvojnásobnej mamy a takisto ako poradkyne s niekoľkoročnou praxou.

Spoločne sa pozrieme na Tvoj príbeh, to, čím žiješ a chcela by si zmeniť a nájdeme cestu, ktorá bude najvhodnejšia práve pre Teba.