Čakáš bábätko a TÚŽIŠ po tom, aby bolo (s)pokojné a aby si si materstvo užívala?

Chceš svojmu bábätku napĺňať jeho potreby, aby sa mohlo čo najlepšie vyvíjať?

Chceš si UĽAHČIŤ starostlivosť o svoje bábätko?

Si už rozhodnutá nosiť, ale nevieš ako na to?

Často sa stretávam s maminkami, ktoré sa na materstvo veľmi tešia, ale keď príde ten čas, zrazu sú neisté, nevedia ako svoje bábätko utíšiť, nerozumejú mu a sú z toho celého vyčerpané. 

Sama som to pri prvom synovi zažila, ale už viem ako na to :)

Ako zvládnuť starostlivosť o bábätko bez nervov a stresu?

Len málokto si uvedomuje, že pri pôrode sa nerodí len bábätko, ale rodí sa aj matka. Táto rola je pre nás v živote veľmi dôležitá, chceme ju zvládnuť čo najlepšie, no zároveň častokrát nevieme ako na to, pretože nám o tom nikto nič nepovedal.

Ja som sa stala matkou v roku 2014 a aj keď som sa trochu pripravovala, predsa ma materstvo na začiatku trochu valcovalo. Postupne som však prišla na to ako to zvládať bez nervov, stresov a s láskou. Dnes už viem ako sa o bábätko starať čo najlepšie, aby bolo aj ono spokojné a aj ja ako maminka, aj keď kedysi som sa pri prvom synčekovi celkom natrápila kým som vlastne zistila čo bábätká potrebujú. 

Koniec koncov je to pre ženu nová kapitola jej života, veľká zmena, ktorá však môže byť nádherná a napĺňajúca. Materstvo je úžasné a obohacujúce.

Pri druhom synčekovi som už vedela čo a ako :-) Teraz by som sa so svojimi skúsenosťami chcela podeliť aj s Tebou, aby bolo pre Teba materstvo čo najjednoduchšie hneď od začiatku a aby si si ho mohla naplno užívať

Moje meno je Petra a som mama dvoch chlapcov. Som mamou už vyše 6 rokov a oboch mojich synov som nosila aj dojčila.

Som takisto certifikovaná poradkyňa pri dojčení a pri nosení detí. Za svoju prax som sa stretla s množstvom maminiek, ktoré nevedeli ako na svoje bábätko alebo ak aj vedeli, že chcú nosiť, nevedeli ako na to. 

Stretla som sa takisto s množstvom maminiek, ktoré nosiť začali a až neskôr keď už nenosili, pretože nevládali, zistili, že sa to dalo aj inak a mohli si to celé uľahčiť a spríjemniť. 

Denne sa stretávam s problémami, ktoré maminky riešia. Rozmýšľala som ako to všetko moje know-how predať čo najlepšou formou čo najväčšiemu počtu maminiek, a tak vznikol tento online kurz :-)


Čo sa v kurze dozvieš a naučíš?


Prečo nosiť?

Máš v tom jasno? Vieš aké úžasné benefity prinesie nosenie nie len Tvojmu bábätku, ale aj Tebe? Všetko Ti vysvetlím, aby si si bola nosením istá a užívala si ho naplno.

Akú nosiacu pomôcku?

Vieš, že na trhu sú aj tzv. ergonomické pomôcky, ktoré ale vôbec nie sú ergonomické a je dobré sa im vyhnúť? Ja Ti prezradím, ktoré to sú a prečo nie sú na nosenie vhodné.

Aký nosič?

Ak sa rozhodneš pre ergonomický nosič, vysvetlím Ti rozdiely medzi rastúcim a nerastúcim, aj to, ako sa ktorý nastavuje.

Dojčenie

Je úžasne praktické vedieť popri nosení aj dojčiť. Veľa maminiek s tým ale bojuje ako na to. Ja Ti to ukážem spolu s tipmi, aby Ti to išlo čo najľahšie.

KKK

Vraví Ti niečo táto skratka? Je to kontakt koža na kožu, ktorý je veľmi dôležitý a výnimočný. V kurze Ti prezradím prečo a takisto aj to, ako všelijako sa dá praktizovať a ako dlho by mal takýto kontakt trvať.

Nechce sa nosiť

Niektoré bábätká sa môžu javiť, že sa nechcú nosiť. V skutočnosti tam je niečo čo im vadí a stačí len daný "problém" odstrániť. Prezradím Ti čo všetko môže byť za tým a na čo si dať pozor.

Čo týmto kurzom získaš?

 • Naučíš sa ako si šatkou pomôcť už v tehotenstve, aby si sa vyhla bolestiam a ďalším nepríjemnostiam, ktoré sú v posledných mesiacoch tehotenstva pomerne bežné.
 • Naučíš sa ako nosiť zdravo a čo všetko treba dodržať, aby bolo nosenie bezpečné.
 • Zistíš ako si vybrať svoju prvú šatku pre bábätko a naučím Ťa aj to, ako ju používať, aby Ti to išlo čo najľahšie a zároveň aby to bolo pre vás oboch čo najpohodlnejšie.
 • Naučíš sa ako ukončiť úväz tak, aby bol uzol plochý a neodstával Ti.
 • V bonusoch sa naučíš ďalšie 2 úväzy.
 • V skupinke nájdeš KOMUNITU maminiek, ktoré sú rovnako naladené a podporujú sa.

Predstav si ten úžasný pocit keď už svoje bábätko nosíš - zdravo, pohodlne, obaja si to užívate a cítite tú neskutočnú lásku, ktorá medzi vami je.

Navyše si vychutnávaš slobodu, ktorú nosenie prináša, žiješ aktívny život aj ako matka
a obaja ste nadmieru spokojní ♥

A to ešte nie je všetko...

Bábätká sú tak naprogramované na nosenie, že ak sa naučíš ako nosiť, nepotrebuješ si ani kupovať kočík. Ušetríš tak značný balík peňazí :-) A takisto aj za to, že nepotrebuješ hľadať a platiť individuálne poradenstvo s poradkyňou.

Vyhneš sa bolestiam chrbta z nosenia bábätka len tak po rukách, ušetríš sebe aj svojmu bábätku nepríjemné hodiny plačuodbremeníš sa od hodín surfovania po internete a hľadania tých správnych informácií.

Tu to nájdeš všetko na 1 mieste, navyše s mojimi reálnymi skúsenosťami a tipmi a trikmi, ktoré mám pre Teba nachystané.

Dopraj si to a užívaj si materstvo ♥


Koľko stojí tento online kurz?


Online FB kurz Začíname nosiť - zdravo a pohodlne trvá 8 týždňov. Každý týždeň bude iná téma a celkovo je urobený tak, aby si mohla začať nosiť hneď a aby to bolo pre Teba aj Tvoje bábätko zdravé a pohodlné.

Aké témy si prejdeme?

 • Prečo nosiť + význam kontaktu koža na kožu
 • Človek ako nosenec a obväzovanie bruška v tehotenstve
 • Ktoré nosiace pomôcky sú nevhodné, aké sú zásady ergonomického nosenia + zásady bezpečnosti pri nosení
 • Ako si vybrať šatku pre bábätko a ako sa o ňu starať
 • Ako naviazať základný úväz s pevnou šatkou + ako ukončiť úväz plochým uzlom
 • Celoprackový nosič - aký je rozdiel medzi rastúcim a nerastúcim, ako ich používať a ktoré sú vhodné už od narodenia
 • Dojčenie v šatke / nosiči
 • Prečo sa môže bábätko javiť, že sa nechce nosiť a čo vtedy robiť

Prístup do kurzu nebudem nijak obmedzovať, takže si môžeš ísť pokojne svojím tempom ak by si nestíhala. Všetko bude v našej Facebook-ovej skupinke zoradené do jednotiek, aby to bolo prehľadné a aby Ti nič dôležité neušlo :-)

Aká je teda cena tohto kurzu?

Cena online FB kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne je 55 €.

Týždenne to teda vychádza necelých 7€, čo naozaj nie je veľa. Za tých 6,875 € získaš odo mňa každý týždeň kopec informácií, rád a tipov a budem Ti k dispozícii ak by si potrebovala :-) 

Navyše môžeš takto ušetriť 300 aj viac eur za kočík, nezničíš si chrbticu nosením dieťatka len tak po rukách a neskôr sa vyhneš jeho naháňaniu. Budeš mať so svojim bábätkom úžasný kontakt a vybudujete si tak jedinečný vzťah ♥

Ak by si mala toto všetko absolvovať individuálne s poradkyňou, bolo by to dokopy asi 9 hodín (a to rátam len hlavné videá - v skupine bude toho viac, navyše aj živé vysielania, kde sa môžeš priamo pýtať a celkovo Ti v skupinke budem k dispozícii). Priemerne stojí poradenstvo 20€/hod., takže len ten obsah mojich hlavných videí by Ťa vyšiel 180 €.

Preto si myslím, že cenu kurzu som dala dostatočne primeranú na to, aby si ho mohlo dovoliť absolvovať čo najviac maminiek - nech je čo najviac maminiek a bábätiek spokojných a nech si tie úžasné spoločné chvíle užívajú :-) 

Tento kurz odporúčam absolvovať už v tehotenstve, ale môžeš sa doňho prihlásiť kedykoľvek aj keď už máš malé bábätko - nikdy nie je neskoro :-)

Ako kurz prebieha?

Kurz pozostáva z 8 tém a trvá 8 týždňov (1 týždeň = 1 téma). Kurz spúšťam v pondelok 13.7.2020. Pridať sa však môžeš kedykoľvek - obsah ostáva a všetko tam nájdeš a môžeš si prejsť svojím tempom.

 • Úvodné video
  V pondelok začneme týždeň úvodným videom, v ktorom Ti predstavím tému daného týždňa.
 • Hlavné video
  Vždy v utorok sa môžeš tešiť na hlavné video, v ktorom nájdeš dôležité informácie alebo video návod, prípadne aj aj - záleží od konkrétnej témy týždňa.
 • LIVEka
  V stredu sa pripojím a budem vysielať naživo. Odporúčam Ti využiť tieto moje živé vysielania a pýtať sa v nich na čokoľvek z oblasti nosenia čo potrebuješ alebo čo Ti nie je jasné. Nenechaj si túto úžasnú príležitosť ujsť.
 • Príspevok
  V piatok pribudne odo mňa príspevok k danej téme, v ktorom sa dozvieš ďalšie informácie.
 • TIP
  V soboty mám pre Teba pripravený vždy tip k danej téme, ktorý bude stáť rozhodne za to.

Kurz prebieha v uzavretej Facebook-ovej skupine, do ktorej dostaneš prístup po uhradení objednávky. Prístupy do skupiny nebudem nijak obmedzovať, takže pokiaľ FB niečo nezmení, môžeš tam byť aj roky a všetok obsah Ti nechám k dispozícii :-)

V skupine Ti všetko zoradím do jednotiek, ktoré si budeš postupne prechádzať, a tak to budeš mať prehľadné a nič Ti neujde.

Výhodou takéhoto online kurzu je, že sa môžeš k videám a informáciám opätovne vracať, toľkokrát koľko potrebuješ a prechádzať si to vtedy kedy môžeš, prípadne kedy Ti to Tvoje bábätko "dovolí" :-)

Možno Ti ešte napadajú tieto otázky:
 • Pre koho je kurz určený?
  Tento kurz odporúčam absolvovať už v tehotenstve, ale môžeš sa doňho prihlásiť kedykoľvek aj keď už máš malé bábätko - nikdy nie je neskoro :-)
 • Čo ak si nie som istá, že chcem svoje bábätko nosiť?
  To vôbec nevadí. Začíname práve témou prečo nosiť a som si istá, že sa v nej dozvieš také informácie, že o nosení už viac nebudeš pochybovať, ba naopak - nebudeš sa vedieť dočkať kedy s tým začneš.
 • Musím mať šatku alebo nosič, aby som mohla kurz absolvovať?
  Môžeš, ale nemusíš. Začíname najprv teoretickými témami, takže budeš mať čas si svoju šatku či nosič zaobstarať. Navyše, v kurze budem vysvetľovať aké nosiace pomôcky sú vhodné a aké si vybrať, takže skôr ešte naopak - bude lepšie ak si na toto počkáš a zaobstaráš si potom nosiacu pomôcku, s ktorou budeš spokojná.
 • Čo ak šatku nezvládnem uviazať?
  Plne chápem túto Tvoju obavu - tiež som toho kedysi bála a potom si "búchala hlavu o stenu" prečo som si na to netrúfla skôr. Ver mi, že to zvládneš a ja Ti pomôžem s tým ako na to, aby si to zvládla aj keď máš zatiaľ obavy.

Máš nejakú ďalšiu otázku? Napíš mi na info@nosimevsatke.sk a pýtaj sa; rada zodpoviem :)

Stále si nie si istá?

Záleží mi na spokojnosti mojich klientiek (a ich bábätiek) a preto Ti ponúkam
14 dňovú garanciu vrátenia peňazí ak tento kurz nenaplní Tvoje očakávania.

Táto garancia Ti začne plynúť dňom vstúpenia do FB skupiny, kde bude online kurz prebiehať.

BONUSY

Navyše Ťa čakajú ešte 2 bonusy

Po 8 týždňoch kedy si spolu prejdeme všetko základné a dôležité čo potrebuješ vedieť, aby si svoje bábätko mohla nosiť zdravo a pohodlne, mám pre Teba nachystané 2 bonusy. Budú to 2 video tutoriály, z ktorých jeden je úžasný aj na leto, takže sa máš rozhodne na čo tešiť.

Referencie

Keďže tento kurz ešte len spustím, priamo na tento kurz referencie zatiaľ nemám. Avšak poradenstvu sa venujem už niekoľko rokov, a tak si môžeš prečítať referencie od mojich klientiek, ktoré majú so mnou ako poradkyňou skúsenosť.

Odporúčam všetkým mamičkám, ktoré sa v kútiku duše rozhodnú nosiť svoje dieťatko, lebo cítia, že je to to pravé orechové, ale nevedia ako na to, aby navštívili poradenstvo u Peťky Kubíkovej a všetko im hneď bude jasné. Praktické rady s nosením a výberom šatky boli zahrnuté v poradenstve na výbornú a ako bonus milý úsmev a ochota. Budem sa tešiť na ďalšie stretnutia( organizované i neorganizované).
Zuzana Sláviková Diňovámaminka
Peťka je veľmi milé ochotné žieňa, ktoré poradí veľmi ochotne v ktorúkoľvek hodinu, reaguje skoro hneď. Spoločne sme vybrali šatku pre môjho novorodenca. Tak Milá Peťka veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť. Je vidieť, že robíš svoju prácu s láskou a nadšením. ❤️
Patrícia Makýšovámaminka
Som moc spokojná, s Tvojim poradenstvom aj s ebookom ktorý mi moc pomohol. Ďakujem, si super, milá, komunikácia s Tebou je pohotová a zrozumiteľná. Vyznáš sa v nosení - si odborníčka ❤️
Magdalena Horvath Holačerstvá maminka
Peťka je skvelá. Vždy ochotná pomôcť a poradiť. Bola pri mojich začiatkoch nosenia a radí mi doteraz. Dcérka bola nosená v nosiči a synček sa pekne nosí v šatke vďaka Peťke, ktorá mi odporučila šatku a poradila,aby som viazala hneď od narodenia a neľutujem.
Andrea Boháčovámaminka
Určite odporúčam. Peťka je veľmi milá, ochotná a trpezlivá, odpovedá rýchlo na všetky otravné otázky, hoci má určite veľa iných povinností 😁 Skvelé, ďakujem😍
Janka Poľankamaminka
Petra je veľmi milá, ústretová, ozajstná profesionálka. Výborne nám poradila pri výbere, dala tipy. Odporúčam maximálne. Ďakujem ♥
Zuzana Ďurišová2násobná maminka
Petra úžasne poradí, vysvetlí, pomôže vybrať, jednoducho skvelé. Tak si predstavujem odbornosť. Ďakujeme ❤️
Henrieta Fülöpovámaminka
Petra je skvelá, úžasne poradí, vysvetlí, pomôže vybrať, nasmeruje! Odporúčam ❤️
Klaudia Gregovámaminka

VSTÚP DO ONLINE KURZU HNEĎ TERAZ

Vďaka tomuto kurzu máš úžasnú šancu pripraviť sa na nosenie svojho bábätka už počas tehotenstva alebo ho začať nosiť ak je už na svete - a to z pohodlia svojho domova za pomoci certifikovanej poradkyne pri nosení detí. Veľmi sa teším, že Ťa na tejto ceste budem môcť sprevádzať.

Vstúp do online FB kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne kliknutím
na tlačidlo nižšie.

Zakúpením tohto 8 týždenného online kurzu získavaš zároveň automaticky
aj 2 úžasné bonusy vo forme video tutoriálov.

Klikni na tlačidlo "Chcem vstúpiť do online kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne" a pridaj sa k ďalším (budúcim) maminkám, ktoré sa na túto cestu vydali.

Na nasledujúcej stránke, prosím, vyplň svoje údaje a potom zaplať kurz bankovým prevodom. Prístup do kurzu získaš do 24 hodín od nabehnutia platby. 

Teším sa na našu spoločnú cestu nosiacim svetom ♥

Petra