TÚŽIŠ po tom, aby bolo Tvoje bábätko (s)pokojné a aby si si materstvo užívala?

Bola by si rada keby Tvoje bábätko lepšie spalo?

Chceš si UĽAHČIŤ starostlivosť o svoje bábätko?

Snívaš o tom, že sa popri bábätku aj v pokoji naješ a nebudeš jesť raňajky až poobede?

Si už rozhodnutá nosiť svoje bábätko, ale bojíš sa alebo nevieš ako na to?

Ak aj Ty prežívaš to, že si si neistá, nevieš svoje bábätko rýchlo utíšiť, si z toho celého vyčerpaná, nestíhaš variť či upratať domácnosť, rada Ti pomôžem.

Sama som to totiž pri prvom synovi zažila, ale už viem ako na to 🙂

Zvládni starostlivosť o svoje bábätko bez nervov a stresu

Pri pôrode Tvojho bábätka sa nenarodilo len ono, ale aj Ty ako matka. Táto rola je pre Teba určite dôležitá a chceš ju zvládnuť čo najlepšie. Úplne Ťa chápem. Myslím, že všetky matky chceme pre svoje bábätko len to najlepšie 🙂

Ja som sa stala matkou v roku 2014 a aj keď som sa na materstvo pripravovala, predsa ma na začiatku valcovalo. Postupne som však prišla na to ako to zvládať bez nervov, stresov a s láskou.

Tým nástrojom, ktorý Ti úžasne uľahčí materstvo je nosenie. Kontakt je pre bábätko veľmi dôležitý. Keď je v kontakte s Tebou vie, že je v bezpečí, pretože to všetko pozná. Počuje tlkot Tvojho srdca, Tvoj dych, cíti Tvoju vôňu, zažíva Tvoje pohyby - toto všetko zažívalo v Tvojom brušku a je mu to dôverne známe.

V tomto dôverne známom prostredí sa ľahko upokojí a Ty budeš mať voľné ruky 🙂 A nie len to! Nebudeš ani "pripútaná" k posteli či gauču, ale budeš môcť ísť kdekoľvek zatiaľ čo Tvoje bábätko je (s)pokojné. Môžete sa obaja socializovať, ísť kdekoľvek (doslova, aj keby tam boli schody) a zároveň sa Tvoje bábätko bude správne vyvíjať.

Zdravé nosenie je totiž prospešné pre jeho bedrové kĺby aj chrbátik, pre jeho emocionálny aj psychický vývoj. 

A ja Ti veľmi rada pomôžem nosiť práve tak, aby to bolo zdravé, aby bolo Tvoje bábätko spokojné a zároveň, aby si si to aj Ty užívala a aby si cítila aké je materstvo čarovné a obohacujúce.

Ja som pri druhom synčekovi už vedela čo a ako 🙂 Teraz by som sa so svojimi skúsenosťami chcela podeliť s Tebou, aby bolo pre Teba materstvo čo najjednoduchšie hneď od začiatku a aby si si ho mohla naplno užívať

Moje meno je Petra a som certifikovaná poradkyňa pri dojčení a pri nosení detí. Za svoju prax som pomohla množstvu maminiek, ktoré nevedeli ako na svoje bábätko alebo ak aj vedeli, že chcú nosiť, nevedeli ako na to. 

Som takisto mama dvoch chlapcov, ktorých som nosila aj dojčila.

Denne sa stretávam s problémami, ktoré maminky riešia. Rozmýšľala som ako to všetko moje know-how odovzdať čo najlepšou formou čo najväčšiemu počtu maminiek, a tak vznikol tento online kurz 🙂


Čo sa v kurze dozvieš a naučíš?


Upokojiť svoje bábätko

Dozvieš sa ako účinne upokojiť svoje bábätko a ako efektívne uspať tak, aby sa nezobudilo hneď o 5 minút.

Užívať si materstvo

Vieš aké úžasné benefity prinesie nosenie nie len Tvojmu bábätku, ale aj Tebe? Všetko sa dozvieš a môžeš si materstvo užívať naplno.

Vybrať si šatku

Ak je pre Teba výber šatky španielskou dedinou, ja Ti to všetko vysvetlím a s výberom pomôžem. Takisto sa naučíš ako šatku používať.

Vybrať si nosič

Dozvieš sa rozdiely medzi rastúcim a nerastúcim nosičom a naučíš sa tieto nosiče používať.

Dojčiť pri nosení

Ak dojčíš, naučíš sa ako dojčiť pri nosení, čo Ti úžasne uľahčí život a podporí tvorbu mliečka. Ja Ti to ukážem spolu s tipmi, aby Ti to išlo čo najľahšie.

Zvládnuť problémy

Môže sa Ti stať, že sa Tvoje bábätko bude javiť ako keby sa nechcelo nosiť. Dozvieš sa, čo za tým môže byť a ako to môžeš účinne vyriešiť.

Čo týmto kurzom získaš?

 • Naučíš sa ako si šatkou pomôcť už v tehotenstve, aby si sa vyhla bolestiam a ďalším nepríjemnostiam, ktoré môžeš v posledných mesiacoch tehotenstva zažívať.
 • Naučíš sa nosiť zdravo a tak, aby to bolo pre Tvoje bábätko bezpečné.
 • Zistíš ako si vybrať svoju prvú šatku pre bábätko a naučíš sa aj to, ako ju používať, aby Ti to išlo čo najľahšie a zároveň aby to bolo pre vás oboch čo najpohodlnejšie.
 • Naučíš sa ako ukončiť úväz tak, aby bol uzol plochý a neodstával Ti.
 • V bonusoch sa naučíš ďalšie 2 úväzy.
 • V skupinke nájdeš KOMUNITU maminiek, ktoré sú rovnako naladené a podporujú sa.

Predstav si ten úžasný pocit keď už svoje bábätko nosíš - zdravo, pohodlne, obaja si to užívate a cítite tú neskutočnú lásku, ktorá medzi vami je.

Navyše si vychutnávaš slobodu, ktorú nosenie prináša, žiješ aktívny život aj ako matka
a obaja ste nadmieru spokojní ♥

Ďalšie benefity, ktoré Ti tento kurz prinesie

V kurze Začíname nosiť - zdravo a pohodlne sa naučíš všetko, čo pre začiatok nosenia potrebuješ, a tak ušetríš za individuálne poradenstvo s poradkyňou. Navyše, ak budeš nosiť výlučne, ušetríš značný balík peňazí 🙂 za kočík.

Vyhneš sa bolestiam chrbta z nosenia bábätka len tak po rukách, ušetríš sebe aj svojmu bábätku nepríjemné hodiny plaču odbremeníš sa od nekonečných hodín surfovania po internete a hľadania tých správnych informácií.

Tu to nájdeš všetko na 1 mieste, navyše s mojimi reálnymi skúsenosťami, návodmi, tipmi a trikmi, ktoré mám pre Teba nachystané.

Dopraj si to a užívaj si materstvo ♥


Koľko stojí tento online kurz?


V online FB kurze Začíname nosiť - zdravo a pohodlne si prejdeme 8 najzákladnejších tém, vďaka ktorým budeš vedieť ako nosiť hneď tak, aby to bolo pre Teba aj Tvoje bábätko zdravé a pohodlné. 

Keďže je to online kurz, môžeš si ho absolvovať svojim tempom, podľa svojich možností a chuti 🙂

Aké témy si prejdeme?

 • Prečo nosiť + význam kontaktu koža na kožu
 • Človek ako nosenec a obväzovanie bruška v tehotenstve
 • Ktoré nosiace pomôcky sú nevhodné, aké sú zásady zdravého nosenia + zásady bezpečnosti pri nosení
 • Ako si vybrať šatku pre bábätko a ako sa o ňu starať
 • Ako naviazať základný úväz s pevnou šatkou + ako ukončiť úväz plochým uzlom
 • Celoprackový nosič - aký je rozdiel medzi rastúcim a nerastúcim, ako ich používať a ktoré sú vhodné už od narodenia
 • Dojčenie v šatke / nosiči
 • Prečo sa môže bábätko javiť, že sa nechce nosiť a čo vtedy robiť

Prístup do kurzu Ti nebudem nijak obmedzovať, takže si môžeš ísť naozaj pokojne svojím tempom. Všetko je v našej Facebook-ovej skupinke zoradené do lekcií / jednotiek, aby to pre Teba bolo prehľadné a aby Ti nič dôležité neušlo 🙂

Koľko Ťa teda tento kurz vyjde?

Cena online FB kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne je 70 €.

Za 1 tému tak zaplatíš necelých 8,75€, čo naozaj nie je veľa. Za tých 8,75 € získaš odo mňa v každej téme kopec informácií, praktických návodov, rád a tipovbudem Ti zároveň k dispozícii ak by si potrebovala 🙂 

Navyše môžeš takto ušetriť 300 aj viac eur za kočík a budeš mať so svojim bábätkom úžasný kontakt, čím si vybudujete jedinečný vzťah ♥

Ak by si mala toto všetko absolvovať individuálne s poradkyňou, bolo by to dokopy asi 9 hodín (a to rátam len hlavné videá - v skupine bude toho viac, navyše aj živé vysielania, kde sa môžeš priamo pýtať a celkovo Ti v skupinke budem k dispozícii).

Priemerne stojí poradenstvo 20€/hod., takže len obsah mojich hlavných videí by Ťa vyšiel 180 €.

Ako kurz prebieha?

Kurz pozostáva z 8 tém. Pridať sa a absolvovať ho môžeš kedykoľvek - obsah ostáva a všetko tam nájdeš a môžeš si prejsť svojím tempom.

 • Úvodné video
  Každá lekcia začína úvodným videom, v ktorom Ti predstavím tému daného týždňa.
 • Hlavné video
  Za úvodným videom nasleduje hlavné video, v ktorom nájdeš dôležité informácie alebo video návod, prípadne aj aj - záleží od konkrétnej témy týždňa.
 • LIVEka
  Následne nájdeš záznam z môjho živého vysielania, ktoré som robila po spustení kurzu. Neboj sa, živé vysielania ešte budú a budeš sa môcť pýtať na to čo Ťa zaujíma - ja sa opäť pripojím live a rada Ti zodpoviem 🙂
 • Príspevok
  Ďalej môžeš odo mňa v každej lekcii očakávať príspevok k danej téme, v ktorom sa dozvieš ďalšie informácie.
 • TIP
  Na záver každej lekcie mám pre Teba pripravený vždy tip k danej téme, ktorý bude stáť rozhodne za to.

Kurz prebieha v uzavretej Facebook-ovej skupine, do ktorej dostaneš prístup po uhradení objednávky. Prístupy do skupiny nebudem nijak obmedzovať, takže pokiaľ FB niečo nezmení, môžeš tam byť aj roky a všetok obsah Ti nechám k dispozícii 🙂

V skupine Ti všetko zoradím do jednotiek, ktoré si budeš postupne prechádzať, a tak to budeš mať prehľadné a nič Ti neujde.

Výhodou takéhoto online kurzu je, že sa môžeš k videám a informáciám opätovne vracať, toľkokrát koľko potrebuješ a prechádzať si to vtedy kedy môžeš, prípadne kedy Ti to Tvoje bábätko "dovolí" 🙂

Možno Ti ešte napadajú tieto otázky:
 • Pre koho je kurz určený?
  Tento kurz odporúčam absolvovať už v tehotenstve, ale môžeš sa doňho prihlásiť kedykoľvek aj keď už máš malé bábätko - nikdy nie je neskoro 🙂
 • Čo ak si nie som istá, že chcem svoje bábätko nosiť?
  To vôbec nevadí. Začíname práve témou prečo nosiť a som si istá, že sa v nej dozvieš také informácie, že o nosení už viac nebudeš pochybovať, ba naopak - nebudeš sa vedieť dočkať kedy s tým začneš.
 • Musím mať šatku alebo nosič, aby som mohla kurz absolvovať?
  Môžeš, ale nemusíš. Začíname najprv teoretickými témami, takže budeš mať čas si svoju šatku či nosič zaobstarať. Navyše, v kurze budem vysvetľovať aké nosiace pomôcky sú vhodné a aké si vybrať, takže skôr ešte naopak - bude lepšie ak si na toto počkáš a zaobstaráš si potom nosiacu pomôcku, s ktorou budeš spokojná.
 • Čo ak šatku nezvládnem uviazať?
  Plne chápem túto Tvoju obavu - tiež som toho kedysi bála a potom si "búchala hlavu o stenu" prečo som si na to netrúfla skôr. Ver mi, že to zvládneš a ja Ti pomôžem s tým ako na to, aby si to zvládla aj keď máš zatiaľ obavy.

Máš nejakú ďalšiu otázku? Napíš mi na info@nosimevsatke.sk a pýtaj sa; rada zodpoviem 🙂

Stále si nie si istá?

Záleží mi na tom, aby si bola spokojná, a preto Ti ponúkam
14 dňovú garanciu vrátenia peňazí ak tento kurz nenaplní Tvoje očakávania.

Táto garancia Ti začne plynúť dňom vstúpenia do FB skupiny, kde bude online kurz prebiehať.

BONUSY

Navyše Ťa čakajú ešte 2 bonusy

Úplne na záver, kedy si spolu prejdeme všetko základné a dôležité čo potrebuješ vedieť, aby si svoje bábätko mohla nosiť zdravo a pohodlne, mám pre Teba nachystané 2 bonusy. Budú to 2 video tutoriály,  takže sa máš rozhodne na čo tešiť.

Referencie

Keďže tento kurz je ešte len krátko spustený, priamo na tento kurz referencie zatiaľ nemám. Avšak poradenstvu sa venujem už niekoľko rokov, a tak si môžeš prečítať referencie od mojich klientiek, ktoré majú so mnou ako poradkyňou skúsenosť.

Odporúčam všetkým mamičkám, ktoré sa v kútiku duše rozhodnú nosiť svoje dieťatko, lebo cítia, že je to to pravé orechové, ale nevedia ako na to, aby navštívili poradenstvo u Peťky Kubíkovej a všetko im hneď bude jasné. Praktické rady s nosením a výberom šatky boli zahrnuté v poradenstve na výbornú a ako bonus milý úsmev a ochota. Budem sa tešiť na ďalšie stretnutia( organizované i neorganizované).
Zuzana Sláviková Diňovámaminka
Peťka je veľmi milé ochotné žieňa, ktoré poradí veľmi ochotne v ktorúkoľvek hodinu, reaguje skoro hneď. Spoločne sme vybrali šatku pre môjho novorodenca. Tak Milá Peťka veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť. Je vidieť, že robíš svoju prácu s láskou a nadšením. ❤️
Patrícia Makýšovámaminka
Som moc spokojná, s Tvojim poradenstvom aj s ebookom ktorý mi moc pomohol. Ďakujem, si super, milá, komunikácia s Tebou je pohotová a zrozumiteľná. Vyznáš sa v nosení - si odborníčka ❤️
Magdalena Horvath Holačerstvá maminka
Peťka je skvelá. Vždy ochotná pomôcť a poradiť. Bola pri mojich začiatkoch nosenia a radí mi doteraz. Dcérka bola nosená v nosiči a synček sa pekne nosí v šatke vďaka Peťke, ktorá mi odporučila šatku a poradila,aby som viazala hneď od narodenia a neľutujem.
Andrea Boháčovámaminka
Určite odporúčam. Peťka je veľmi milá, ochotná a trpezlivá, odpovedá rýchlo na všetky otravné otázky, hoci má určite veľa iných povinností 😁 Skvelé, ďakujem😍
Janka Poľankamaminka
Petra je veľmi milá, ústretová, ozajstná profesionálka. Výborne nám poradila pri výbere, dala tipy. Odporúčam maximálne. Ďakujem ♥
Zuzana Ďurišová2násobná maminka
Petra úžasne poradí, vysvetlí, pomôže vybrať, jednoducho skvelé. Tak si predstavujem odbornosť. Ďakujeme ❤️
Henrieta Fülöpovámaminka
Petra je skvelá, úžasne poradí, vysvetlí, pomôže vybrať, nasmeruje! Odporúčam ❤️
Klaudia Gregovámaminka

Praješ si online kurz Začíname nosiť - zdravo a pohodlne ako zmysluplný darček pre svoju kamarátku / sestru / známu?

Skvelý nápad! Pošlem Ti DARČEKOVÝ POUKAZ v pdf, ktorý si stačí len vytlačiť.

Stačí ak mi po zaplatení objednávky napíšeš e-mail a všetko zariadime. 

VSTÚP DO ONLINE KURZU HNEĎ TERAZ

Vďaka tomuto kurzu máš úžasnú šancu pripraviť sa na nosenie svojho bábätka už počas tehotenstva alebo ho začať nosiť ak je už na svete - a to z pohodlia svojho domova za pomoci certifikovanej poradkyne pri nosení detí. Veľmi sa teším, že Ťa na tejto ceste budem môcť sprevádzať.

Vstúp do online FB kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne kliknutím
na tlačidlo nižšie.

Zakúpením tohto online kurzu získavaš zároveň automaticky
aj 2 úžasné bonusy vo forme video tutoriálov.

Klikni na tlačidlo "Chcem vstúpiť do online kurzu Začíname nosiť - zdravo a pohodlne" a pridaj sa k ďalším (budúcim) maminkám, ktoré sa na túto cestu vydali.

Na nasledujúcej stránke, prosím, vyplň svoje údaje a potom zaplať kurz bankovým prevodom. Prístup do kurzu získaš do 24 hodín od nabehnutia platby. 

Teším sa na našu spoločnú cestu nosiacim svetom ♥

Petra