Predpôrodná príprava

Víkendová príprava na dojčenie
a nosenie pre tehotné

Drahá žena v posvätnom stave,

gratulujem Ti k tehotenstvu ❤️ Možno sa už pripravuješ na pôrod a možno ešte nie. Ja osobne považujem prípravu na pôrod za veľmi dôležitú. Takisto považujem za dôležité a potrebné venovať čas a pozornosť príprave na dojčenie a nosenie bábätka 🙏❤️ 

Už samotný pôrod ovplyvňuje dojčenie a prvé minúty a hodiny po pôrode sú kľúčové a významne ovplyvnia celkové dojčenie. A nosenie je zas veľká pomoc, aby sme sa mohli s bábätkom aj hýbať a mať voľné ruky 🙂 Preto vnímam takéto prípravy v tehotenstve ako naozaj potrebné a veľmi hodnotné.

Pozývam Ťa týmto na víkendovú prípravu na dojčenie a nosenie v malom kruhu ďalších žien, ktorý bude príjemný
a bude na ňom aj priestor na zdieľanie 🙂 Bude nás maximálne 5: 4 tehotné žienky + ja 🙂

Čo môžeš na takomto stretnutí očakávať?

  • budeme sa venovať téme dojčenia: tak informáciám ako aj praktickému nácviku vhodnej polohy a prisatia (budeme si nacvičovať s manipulačnou bábikou)
  • budeme sa venovať téme nosenia: povieme si základné informácie, ako nosiť, v čom, základy bezpečnosti pri nosení, atď. + si nacvičíme viazanie bábätka do šatky a takisto aj obväzovanie tehotenského bruška (čo je prospešné a veľakrát aj úžasná úľava). Povieme si a ukážeme aj nosenie v nosičoch.
  • vytvoríme bezpečný ženský kruh: tým, že nás bude takto menej, budeme mať priestor vytvoriť bezpečný ženský kruh, v ktorom môžeme navzájom slobodne pozdieľať to, čo potrebujeme. 

Nepôjde teda o nejakú nudnú teoretickú prípravu, ale táto víkendová príprava bude aj praktická a spojená s vytvorením ženských kruhov 🥰 Pripravím nám príjemnú atmosféru so sviečkami, kryštálmi aj kartami (kto chce, bude priestor na vytiahnutie si karty/kariet, kto nechce, samozrejme nemusí). 
Ja tam budem prítomná ako vaša láskyplná sprievodkyňa 😊

Na záver odo mňa ešte každá dostanete vlastnú sviečku "Požehnaný pôrod", ktorú odporúčam zapáliť si počas pôrodu + zmes esenciálnych olejov pre pohodový pôrod ❤️ To sú darčeky v hodnote 40 € 😉

KEDY: 7. a 8. 10. (sobota a nedeľa) od 13:00 do 18:00
KDE: u nás doma, v Prešove (ul. 17. novembra 172)
CENA: keďže toto bude prvá moja príprava po dlhšej dobe, uvádzacia cena je tento prvý krát 130 €. (potom to už bude 150 €)

Prihlásiš sa cez formulár nižšie. Ďakujem a teším sa na Teba 😊

S láskou

Petra Sanae

 

P.S.: Ak máš pocit, že takáto skupinková príprava nie je pre Teba a chcela by si so mnou absolvovať individuálnu predpôrodnú prípravu (bolo by to tiež 2x cca 5 hodín), napíš mi e-mail na petra@petrakubikova.sk 
Individuálna príprava stojí 195 €.
Takúto individuálnu prípravu si vieme dohodnúť aj ONLINE formou.

Som tu pre Teba 🙂

V prípade záujmu o predpôrodnú prípravu, vyplň prosím kontaktný formulár.

Ďakujem a teším sa na Teba 🙂
Petra Sanae

Prečo práve so mnou?

Som Petra Sanae a som certifikovaná poradkyňa pri dojčení a nosení detí. Profesionálne sa poradenstvu pri nosení detí venujem 8 rokov, poradenstvu pri dojčení takmer 6 rokov. Za ten čas som pomohla mnohým ženám aj ich bábätkám.

Sama som matkou - mám dvoch synov. Dojčila som dlhodobo (cca 8 rokov) a takisto som dlho aj nosila.

Mám osobnú skúsenosť s dojčením v tehotenstve aj tandemovým nosením.

Nosila som v rôznych šatkách, nosičoch, ring slingoch, mám takisto vyskúšané onbuhimo a nosila som aj tandemovo.

Za tie roky som teda nadobudla nie len teoretické znalosti, ale aj praktické - či už zo svojho súkromného života alebo z poradenstiev klientkám.

Rada sa o moje znalosti, zručnosti, rady a tipy podelím aj s Tebou a pomôžem Ti, aby si si materstvo mohla čo najviac užívať 🙂