Balíček Zdravá rodina

Balíček pre celú rodinu, ktorý vám bude pomáhať od jeseni do jari 🙂 Určite využijete - podporí imunitu celej rodiny, pomôže aj pri nádche či chrípke a takisto pri kašli.

Tento balíček obsahuje:

  • Zmes Podpora imunity: pre podporu imunity. Odporúčam používať od jesene do jari, každý deň, natrieť ráno aj večer, aby sme podporili našu imunitu a odolnosť nášho organizmu.
  • Zmes Podpora sebaliečenia: táto zmes je super, keď cítime, že už nie sme úplne 100% zdraví. Je silnejšia ako zmes Podpora imunity. Pomôže nám pri nádche či chrípke, ale ak ju začneme používať včas a dostatočne často, môže nám pomôcť aj tak, že choroba ani neprepukne.
  • 2 x Zmes Kašlík, preč!: úžasná zmes pri kašli. Táto zmes je v balíčku 2x - jedna je pre deti a druhá, silnejšia, pre dospelých.
  • Zmes Stronger: ochranná zmes, navrhnutá priamo doTERRou, pre deti. Je úžasná na podporu imunity. Ideálne ak si ju deti (alebo vy deťom, podľa veku) budú natierať od jesene do jari každé ráno a večer. 

Všetky zmesi sú 10 ml a sú v roll-on fľaštičkách, takže si ich môžete rovno na seba natierať .
Ako konkrétne jednotlivé zmesi používať, ti napíšem na kartičku, ktorú ti k tomuto balíčku pribalím 😉

Cena celého tohto balíčku je 77 €.

Prípadne si môžeš vybrať aj verziu bez zmesi Stronger (najmä ak máš už trochu väčšie deti a aj oni by si natierali zmes Podpora imunity). V tom prípade by bola cena za balíček 59 €.

Ak si prosíš len niektorú z týchto zmesí, aj to je možné; balíček je však výhodnejší.
Zmes Podpora imunity: 17 €
Zmes Podpora sebaliečenia: 19 €
Zmes Kašlík, preč! (pre deti): 18 €
Zmes Kašlík, preč! (pre dospelých): 20 €
Zmes Stronger: 24 €

Prosíš si tento balíček, prípadne niektorú zo zmesí? Vyplň, prosím, formulár: