Nosíš svoje bábätko, ale nevieš ako ho v šatke či nosiči zároveň aj nadojčiť

Túžiš po tom, aby si ho zvládla pri nosení nadojčiť, aby bolo (s)pokojnejšie?

Rada by si nadojčila svoje bábätko mimo domu diskrétne, ale nevieš ako na to?

Chceš si UĽAHČIŤ starostlivosť o svoje bábätko?

Ak aj Ty zažívaš to, že Tvoje bábätko pri nosení plače, nie si si istá ako ho v šatke či nosiči nadojčiť, bojíš sa ísť s ním na dlhšie mimo domu, lebo by to bol pre Teba stres, že kde by si ho potom nadojčila, som tu pre Teba.

Som certifikovaná poradkyňa pri dojčení a nosení detí a pred tým ako som sa poradkyňou stala, som toto sama pri prvom synovi zažila. Preto Ťa plne chápem.
No dnes už viem ako na to  a rada Ti pomôžem 🙂

Zvládni dojčenie svojho bábätka pri nosení a starostlivosť oňho čo najľahšie

Nosenie podporuje dojčenie. Áno, je to tak. V brušku malo bábätko neustály prísun živín a s príchodom na tento svet nie je pripravené na nejaké intervaly. Potrebuje sa dojčiť, nosiť a spať práve vtedy kedy to ono samé potrebuje.

Toto môže byť pre Teba náročné a vyčerpávajúce. Aj pre mňa pri prvom synovi bolo. To, že nečakáme, že bábätko sa bude chcieť toľko dojčiť, že plačom s nami vlastne len komunikuje, že chce byť stále len pri nás a my sa nevieme za celý deň poriadne ani najesť, umyť, učesať a to, že by sme šli niekam von či nebodaj s kamoškou na kávu nám príde ako sci-fi.

Ó, áno, vie to byť veľmi náročné. Ak si už zvládla nosenie, určite sa Ti uľavilo a tá starostlivosť je jednoduchšia. A keď zvládneš ešte aj dojčiť pri nosení, otvoria sa Ti nové možnosti a starostlivosť o svoje bábätko budeš vnímať diametrálne odlišne. Ako?

Ja som sa stala matkou v roku 2014 a aj keď som sa na materstvo pripravovala, predsa ma na začiatku valcovalo. Vybrať sa s mojim Jurkom sama na prechádzku ma celkom stresovalo a mala som veľké obavy z toho, že čo ak sa bude chcieť dojčiť - tam vonku, skôr než stihneme prísť domov. 

Keď som sa neskôr konečne naučila dojčiť pri nosení, bola to veľká úľava. Naučila som sa ako tú celú starostlivosť zvládať bez nervov, stresov a s láskou a ešte si aj užiť dlhú prechádzku či návštevu. 

Bola to veľká zmena, ktorá bola úžasne oslobodzujúca.

Pri druhom synčekovi som už vedela čo a ako a socializovala som sa oooveľa skôr 🙂 Rada by som sa so svojimi skúsenosťami podelila aj s Tebou, aby bolo pre Teba materstvo čo najjednoduchšie hneď od začiatku a aby si si ho mohla naplno užívať

Moje meno je Petra a som certifikovaná poradkyňa pri dojčení a pri nosení detí. Za svoju prax som pomohla množstvu maminiek, ktoré nevedeli ako na svoje bábätko alebo ak aj vedeli, že chcú nosiť a dojčiť, nevedeli ako na to. 

Stretla som sa takisto s množstvom maminiek, ktoré dojčenie či nosenie vzdali pomerne skoro, pretože nevládali, nemali dosť informácií či nevedeli ako na to tak, aby im to fungovalo. 

Denne sa stretávam s problémami, ktoré maminky riešia. Veľa z nich, aj tie, ktoré už nosia, riešia práve dojčenie v šatke / nosiči.

Som takisto mama dvoch chlapcov, ktorých som nosila aj dojčila a veľa tých problémov, s ktorými sa teraz stretávam ako poradkyňa, som zažila aj sama.

Mnohým maminkám som už pomohla, či osobne alebo aj online, a preto som rozmýšľala ako toto moje know-how odovzdať čo najlepšou formou čo najväčšiemu počtu maminiek. Práve preto vznikol aj tento môj online kurz 🙂


Čo sa v kurze dozvieš a naučíš?


Dojčiť v šatke

Jasne a názorne Ti ukážem ako dojčiť v šatke, všetko vysvetlím a krok za krokom sa to jednoducho naučiš aj Ty.

Dojčiť v nosiči

V tomto kurze sa takisto naučíš ako dojčiť v ergonomickom nosiči - či už rastúcom alebo nerastúcom.

Dojčiť so správnym prisatím

To je totiž pre úspešné dlhodobé dojčenie kľúčové. Aj o tom sa v tomto kurze dozvieš 🙂

Tipy a triky

V tomto kurze sa takisto naučíš aj tipy a triky z oblasti dojčenia pri nosení, aby Ti to šlo naozaj čo najľahšie.

Čo týmto kurzom získaš?

 • Naučíš sa ako svoje bábätko nadojčiť priamo v šatke, aby si ho mohla nadojčiť kedykoľvek a kdekoľvek podľa jeho potrieb.
 • Naučíš sa ako ako dojčiť bábätko v ergonomickom nosiči.
 • Dozvieš sa ako vyzerá správne prisatie, ktoré je pre dlhodobé dojčenie kľúčové a takisto aj ďalšie informácie o dojčení.
 • Získaš istotu v starostlivosti o svoje bábätko a slobodu ísť kedykoľvek kamkoľvek s vedomím, že vieš svoje bábätko bez problémov upokojiť a naplniť jeho potreby.
 • V bonuse si nájdeš ďalší video tutoriál, ktorý Ti bude nápomocný.
 • V skupinke nájdeš KOMUNITU maminiek, ktoré sú rovnako naladené a podporujú sa.

Predstav si ten úžasný pocit keď už vieš svoje bábätko nadojčiť aj pri nosení.

Veríš si viac a užívaš si dlhé prechádzky, kávu s kamoškou či rôzne návštevy. Nadšene ideš aj sama s bábätkom, pretože vieš, že sa oňho vieš bez problémov postarať 🙂

Pretože máš preňho svoju náruč, šatku / nosič, prsia plné mliečka a lásku. A to takému malinkému bábätku úplne stačí ♥

Ďalšie benefity, ktoré Ti tento kurz prinesie

Bábätká sú naprogramované na dojčenie a nosenie. Nosenie dojčenie podporuje, vplýva pozitívne na tvorbu materského mliečka, takže tým, že sa v tomto kurze naučíš dojčiť pri nosení a že tak budeš mať bábätko na sebe viac a budeš ho dostatočne často dojčiť, si zvýšiš pravdepodobnosť, že budeš dojčiť bez problémov, s dostatkom mliečka a dlhodobo

Môžeš sa tak vyhnúť umelému mlieku, dáš tak bábätku to najlepšie čo môže dostať a ušetríš tak aj značný balík peňazí 🙂, ktorý by si minula na umelé mlieko. 

Navyše, ako poradkyňa pri dojčení a nosení Ti budem k dispozícii, takže sa môžeš pýtať a možno ušetríš aj peniažky, ktoré by si inak musela dať za individuálne poradenstvo s poradkyňou.

Dopraj si to a užívaj si dojčenie ♥


Koľko stojí tento online kurz?


Online FB mini kurz Dojčenie pri nosení môžeš absolvovať podľa svojich potrieb, tak rýchlo ako to bude vyhovovať práve Tebe 🙂

Čo všetko v tomto kurze nájdeš?

 • Úvodné video
 • Video tutoriál Ako dojčiť v šatke
 • Video tutoriál Ako dojčiť v ergonomickom nosiči
 • Informácie o správnom prisatí pri dojčení
 • Tip, ktorý Ti to celé môže ešte uľahčiť
 • Príležitostné živé vysielanie, v ktorom Ti odpoviem na Tvoje otázky

Prístup do kurzu nebudem nijak obmedzovať, takže si môžeš ísť pokojne svojím tempom. Všetko bude v našej Facebook-ovej skupinke zoradené do lekcií / jednotiek, aby to bolo prehľadné a aby Ti nič neušlo 🙂

Koľko Ťa tento kurz vyjde?

Cena online FB mini kurzu Dojčenie pri nosení je 14,99 €.

Za túto sumu získaš odo mňa kopec informácií, praktických video návodov, rád a tipov a budem Ti k dispozícii ak by si potrebovala 🙂 

Budeš mať so svojim bábätkom úžasný kontakt a vybudujete si tak jedinečný vzťah ♥

Ako kurz prebieha?

Kurz prebieha v uzavretej Facebook-ovej skupine, do ktorej dostaneš prístup po uhradení objednávky. Tam nájdeš všetok sľúbený materiál, prehľadne zoradený do jednotlivých lekcií - jednotiek, aby Ti nič neušlo.

Pridať sa môžeš kedykoľvek a všetko si to tam nájdeš a absolvuješ podľa svojich možností

Prístupy do skupiny nebudem nijak obmedzovať, takže pokiaľ FB niečo nezmení, môžeš tam byť aj roky a všetok obsah Ti nechám k dispozícii 🙂

Výhodou takéhoto online kurzu je, že sa môžeš k videám a informáciám opätovne vracať, toľkokrát koľko potrebuješ a prechádzať si to vtedy kedy môžeš, prípadne kedy Ti to Tvoje bábätko "dovolí" 🙂

Možno Ti ešte napadajú tieto otázky:
 • Pre koho je kurz určený?
  Tento kurz je určený pre všetky maminky, ktoré chcú svoje bábätko dojčiť v šatke / nosiči.
 • Čo ak som už dojčiť v šatke / nosiči skúšala a nešlo mi to? Pomôže mi tento kurz?
  Neviem podľa akého návodu si to už skúšala, ale myslím, že áno. Pomohla som s týmto už mnohým maminkám - aj na osobnom poradenstve, ale aj online a práve preto vznikol tento kurz, pretože som sa presvedčila, že aj takto online viem v tejto oblasti poradiť.
 • Je potrebné, aby som už vedela používať šatku či nosič?
  Áno. V tomto kurze nevysvetľujem a neučím ako si naviazať šatku či ako si nastaviť nosič a používať ho. Pri tomto kurze predpokladám, že nosiť svoje bábätko už vieš a potrebuješ pomôcť s dojčením pri nosení. Ak ešte nosiť nevieš, pokojne mi napíš, mám aj iné kurzy 🙂

Máš nejakú ďalšiu otázku? Napíš mi na info@nosimevsatke.sk a pýtaj sa; rada zodpoviem 🙂

BONUS

Navyše Ťa čaká ešte aj bonus

Tento kurz obsahuje aj bonus, ktorý som pre Teba vytvorila a je vo forme ďalšieho video tutoriálu, ktorý Ti môže takisto uľahčiť dni s Tvojim malinkým bábätkom.

Referencie

Kurz dojčenie v šatke/nosiči som absolvovala ešte ako tehotná. Keďže staršieho syna som nosila do 3,5 roka, ktorého som bohužiaľ dojčiť nemala možnosť. Vedela som, že tentoraz pre dojčenie spravím maximum. Práve preto som volila tento kurz. Aj napriek tomu, že bol online bolo v ňom vysvetlené všetko, čo som potrebovala pre úspešný začiatok. Aj keď som staršieho syna tiež nosila, bolo to úplne niečo nové. Keby som nemala hodnotné informácie, ktoré som sa z kurzu naučila nevedela by som ako na to. Samozrejme všetko chce prax a trpezlivosť. Ale keď máte dobrú teóriu, ktorú mi tento kurz poskytol, prax ide oveľa jednoduchšie. Vďačím Peťke za jednoduché a užitočné veci, ktoré mi pomohli pri začiatkoch a ktoré využívam pravidelne. Najviac keď je malý veľmi nervózny alebo keď sa vonku prechádzame a ja sa pritom môžem s kľudom venovať aj staršiemu synovi popri dojčení. Je to pre mňa už neodmysliteľná časť starostlivosti o oboch mojich chalanov. ❤
Zuzana Žarnayováfyzioterapeutka a absolventka online kurzu Dojčenie pri nosení
Kurz sa mi páčil a veľmi mi pomohol. Skoro celú minulú zimu som synčeka nosila, mal vtedy 2-5mesiacov. Bolo to u nás nevyhnutné, lebo sme bývali na 4.posch a rekonštruovali nám 6 týždňov výťah....Dalo mi robotu dostať tie 4 poschodia vtedy 2,5ročnú dcérku hore dole :-D, malého by som tak či tak mala v nosiči a dolu ho dala do kočíka, ale načo 😉 . Staršia sa sánkovala a ja som spokojne nosila a dojčila zároveň, bolo to pre mňa oslobodzujúce. Keď sa začal zobúdzať, upozornila som dcérku, že už pôjdeme domov, ale jasné že sa ešte x krát šmykla 😀 a ja som malého v pohode na prse upokojila a vydržal v pohode 🙂 . Určite kurz odporúčam, poznatky z neho využívam dennodenne doteraz a to už má synček vyše roka 🙂
Bebejkaabsolventka online kurzu Dojčenie pri nosení
Rada si pozerám od Teba videá, sú podľa mňa dosť zrozumiteľné. Tak ako kurz o dojčení, tak aj tento pokladám za ozaj užitočný. A určite sa budem k nemu vracať, keď to bude aktuálnejšie (v júni sa má narodiť). Zatiaľ sa predpripravujem. Nosenie pokladám za super vec. Držim Ti palce pri nahrávaní ďaľších videokurzov. Ja som rada, že som sa k týmto dostala.
Anna Némethováabsolventka online kurzu Dojčenie pri nosení
Kurz som si objednala, keďže som mala rešpekt a trochu obavy pri predstave, že sme niekde vonku, malý v nosiči a potrebujem ho nakojiť, ideálne diskrétne 🙂 Vďaka kurzu a Peťke som sa naučila techniku ako na to, čo ma dosť upokojilo. Kvôli C****u sme ale nechodili na príliš dlhé výlety či trasy, takže kojila som väčšinou doma, ale čaká ma snáď aj druhé bábätko a ja som už o čosi múdrejšia a šikovnejšia, aj vďaka kurzu 🙂
Inga Rojákováabsolventka online kurzu Dojčenie pri nosení
Tento online kurz mi pomohol doladiť detaily. Už predtým som kojila aj v šatke aj v nosiči, ale väčšinou som si tú šatku povolila až príliš, že sa mi to potom ťažko doťahovalo a už dcéra nebola dobre naviazaná. Ďakujem za tento jednoduchý a zrozumiteľný kurz 🙂
Majka Zacharováabsolventka online kurzu Dojčenie pri nosení
Kurz Dojčenie pri nosení mi pomohol. Viac menej som sa uistila, že to robím celkom dobre, niektoré veci mi pomohol vylepšiť 😊 Je super, praktický, ide rovno k veci čo mamičky pri malých deťoch určite ocenia. Ďakujem ❤️
Martina Lukáčováabsolventka online kurzu Dojčenie pri nosení

VSTÚP DO ONLINE KURZU HNEĎ TERAZ

Vďaka tomuto kurzu máš úžasnú šancu zvládnuť dojčenie v šatke či nosiči za krátku chvíľu - a to z pohodlia svojho domova za pomoci certifikovanej poradkyne pri dojčení a nosení detí. Veľmi sa teším, že Ti v tejto oblasti môžem pomôcť.

Vstúp do online FB mini kurzu Dojčenie pri nosení kliknutím
na tlačidlo nižšie.

Zakúpením tohto online kurzu získavaš zároveň automaticky
aj úžasný bonus vo forme video tutoriálu.

Klikni na tlačidlo "Chcem vstúpiť do online mini kurzu Dojčenie pri nosení" a pridaj sa k ďalším maminkám, ktoré sa na túto cestu vydali.

Na nasledujúcej stránke, prosím, vyplň svoje údaje a potom zaplať kurz bankovým prevodom. Prístup do kurzu získaš do 24 hodín od nabehnutia platby. 

Teším sa na Teba 🙂

Petra